Z wizytą w Druskiennikach.

20 stycznia 2017 roku Jarosław Majkowski (RC Giżycko, ZSP Ryn) wraz z zaproszonymi Gośćmi, Małgorzatą Czopińską, Anną Kryczka (Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku) oraz Krzysztofem Cybulem (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rynie) w obecności Albertasa Katilovskis'a (RC Druskienniki) spotkali się z Dyrektorkami szkól druskiennickich Egidija Vilkiene i Danute Časiene. Celem spotkania było nawiązanie współpracy pomiędzy placówkami w Rynie, Giżycku i Druskiennikach. Wieczorem odbyło się spotkanie z Rotarianami RC Druskienniki, w czasie którego poruszono kwestię utworzenia najmłodszych grup działających przy klubach Rotary - Interaktów. Spotkania przebiegały w przyjemnej, przyjaznej atmosferze i rokują realizację poruszonych tematów.