PETSVIII bal charytatywny RC Giżycko

Sobotni wieczór 27 listopada zapadnie w pamięci jako zabawa andrzejkowa przy rytmach niezapomnianych przebojów 60, 80, 70, 90 -tych lat. W czasie zabawy została przeprowadzona dwukrotnie loteria fantowa, która co roku cieszy się zainteresowaniem i powodzeniem. W aukcji dzieł pozyskanych na integracyjnym plenerze studentów V roku ASP z Warszawy i miejscowych artystów sprzedanych zostało sześć obrazów. Łącznie uzyskano ponad 4 tysiące zł. Pieniądze z tegorocznych działań charytatywnych naszego klubu przeznaczone zostaną na wspieranie utalentowanej młodzieży. Utalentowanej w nauce i w sporcie. Pomiędzy loterią a licytacją Wojtek Gurowski i Mirek Uściłowicz wystąpili w humorystycznym programie artystycznym własnego autorstwa, który rozbawił gości i wprowadził w wesoły nastrój.